paczka

Aby odpowiedzieć na Twoje potrzeby pozostawiamy Ci do wyboru dwie opcje płatności oraz dwie opcje transportu. W czasie realizacji zakupu o wyborze formy, która najbardziej Ci odpowiada, zdecydujesz już w koszyku oraz w ostatnim etapie. W zależności od wybranej formy płatności oraz transportu, różnią się wysokości opłat dodatkowych.

Płatności możesz dokonać on-line, czyli w trakcie składania zamówienia – przelewem lub kartą kredytową. Możesz wybrać również opcję za pobraniem, czyli zapłacić gotówką w momencie odbioru przesyłki. Zachęcamy do rozliczeń on-line – metoda ta jest szybsza i wygodniejsza. Również w przypadku ewentualnego zwrotu towaru.

Możesz wybrać transport za pośrednictwem Poczty Polskiej lub Kuriera DPD. Przesyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej ma swoją zaletę w postaci możliwości pozostawienia awizo, w przypadku, gdy listonosz nie zastanie Cię w domu. Jednakże termin dostawy jest dłuższy. Natomiast jeśli wybierzesz opcję Kuriera, możesz skrócić czas oczekiwania gdyż kurier dostarczy przesyłkę zawsze pod wskazany przez Ciebie adres. Numer telefonu, który został podany przez Ciebie w formularzu zgłoszeniowym, umożliwi kurierowi kontakt z Tobą i ustalenie czasu dostarczenia przesyłki.

Koszty przesyłek krajowych:

indeks

Paczki do 30kg

Kurier Pocztex48 – 14 PLN

Kurier Pocztex48 pobranie – 16 PLN

Sposób odbioru:
Poczta Polska – Paczki dostarczane są pod wskazany adres. Jeżeli pracownik Poczty Polskiej nie zastanie pod nim osoby upoważnionej do odbioru przesyłki zostawia zawiadomienie (awizo) i należy się po nią zgłosić w ciągu 14 dni do najbliższego Urzędu Pocztowego w celu jej odebrania. Po tym terminie towar będzie zwrócony do sklepu DobMax. Ponownego dostarczenie będzie możliwe po pokryciu opłat wynikających z jego zwrotu, równych kosztom dostawy.

 

dpdLogo

Przesyłka Kurierska DPD do 10 kg – 17 PLN

Przesyłka Kurierska DPD do 20 kg – 21 PLN

Przesyłka Kurierska DPD pobraniowa do 10 kg – 18 PLN

Przesyłka Kurierska DPD pobraniowa do 20 kg – 22 PLN

Aby zlokalizować swoją paczkę kliknij w grafikę poniżej i podaj swój numer listu przewozowego:

dpd_zlokalizuj-paczke

Przy opcji dostawy na wskazany adres kurier będzie próbował dostarczyć zamówienie dwukrotnie. Po dwóch nieudanych próbach dostarczenia zamówienia zostanie ono odesłane do sklepu internetowego.

Shopping Cart

  • No products in the cart.